niedz.. wrz 25th, 2022

Ukraińska piosenkarka Nastya Kamensky wezwała najeźdźców do powrotu tam, skąd przybyli.

Od 200 dni Ukraińcy bohatersko bronią kraju przed rosyjskimi najeźdźcami. Piosenkarka Nastya Kamensky ze złością zwróciła się do najeźdźców, którzy najechali Ukrainę.

Na swoim Instagramie performerka opublikowała kilka zdjęć zrobionych na tle spalonego sprzętu wroga. W poście pod zdjęciem Kamieńskiego ze złością zwróciła się do Rosjan i wezwała ich, by zostawili Ukraińców w spokoju.

„200 dni wojny na pełną skalę i walki o wolność i niepodległość, które chcieli odebrać! Po prostu wróć tam, skąd pochodzisz! Zabierz cały swój złom z naszej ziemi. Przestań kraść życie, terytoria, dobra kultury innych ludzi , wolność kraju … a nawet pralki i toalety” – powiedział Nastya.

Nastya Kamenskikh / Zdjęcie: instagram.com/kamenskux

Ponadto piosenkarka podziękowała ukraińskim obrońcom, którzy na co dzień przybliżają zwycięstwo Ukrainy w wojnie z Rosją.

„Chwała naszym Siłom Zbrojnym Ukrainy! Dziękuję za przybliżenie zwycięstwa! Robiąc wszystko, co możliwe, aby okupanci żałowali, że postawili stopę na naszej wolnej ukraińskiej ziemi! Chwała wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa! I jak napisano na moim T-shirt: „Tak Wypierdalaj z nas!”, powiedział Kamensky.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.