niedz.. wrz 25th, 2022

W niedzielę 11 września, w ramach 4 kolejki UPL, Dnipro-1 gościł Metalist 1925 Charków.

„Dniepr-1” w u siebie meczu UPL pewnie pokonał „Metalist 1925”. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 .

Drużyny utrzymywały bezbramkowy wynik do połowy drugiej połowy, aż Władimir Adamyuk wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w 62. minucie.

Już po czterech minutach Artem Dovbyk podwoił prowadzenie Dnipros. Pod koniec gry Artem Gromov podniósł wynik do druzgocącego.

• Dnipro-1 zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji UPL z 9 punktami. Metalist 1925 zajmuje 8 miejsce z 5 punktami. Liderem UPL pozostaje Szachtar (10 punktów), jednak Dnipro-1 ma jeszcze mecz w ręku.
  • W kolejnej rundzie drużyna Ołeksandra Kuchera odwiedzi Lwów, a drużyna Charkowa gościć będzie kuźnię Kolos.

Przeczytaj także:

Szachtar odniósł zwycięstwo nad Czornomorec w doliczonym czasie gry i poprowadził UPL (wideo)

360 minut bez bramek: Kryvbas doznał kolejnej porażki w UPL

Dynamo spadło na ostatnie miejsce: Zorya niespodziewanie przegrała z outsiderem UPL