czw.. wrz 29th, 2022

Dzień, w którym kategorycznie nie zaleca się smutku i popadania w przygnębienie – gwiazdom raczej nie spodoba się taka postawa.

Nawet biorąc pod uwagę fakt, że obecny czas – z oczywistych względów – niezbyt sprzyja zabawie, konieczne jest utrzymanie pozytywnego nastroju, od tego najprawdopodobniej zależeć będą wydarzenia najbliższej przyszłości.

Baran (21.03 – 20.04)

Horoskop na 12 września dla Barana

Każde przedsięwzięcie tego dnia zakończy się sukcesem, więc nie wahaj się – musisz zacząć realizować te projekty, które Ty – ze względu na ich wagę i złożoność – odkładałeś na inny czas: nadszedł.

Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Horoskop na 12 września dla Byka

Ci wokół ciebie dzisiaj poczują się spokojni i zrelaksowani, co możesz wykorzystać do własnych celów – najważniejsze jest, aby nie używać czyjegoś stanu do zła, w przeciwnym razie będziesz musiał „zapoznać się” z bumerangiem.

Bliźnięta (22.05 – 21.06)

Horoskop na 12 września dla Bliźniąt

Dzień jest szczególnie sprzyjający dla tych, których zawód jest w jakiś sposób związany z kreatywnością: dziś będzie można stworzyć nie tylko kolejne rzemiosło, ale prawdziwe dzieło sztuki, o którym będzie można porozmawiać.

Rak (22.06 – 22.07)

Horoskop na 12 września dla Raka

Mimo dobrego nastroju staraj się niczego nie nadużywać: dotyczy to zwłaszcza złych nawyków – nawet jeden papieros, kieliszek szampana lub kawałek ciasta mogą negatywnie wpłynąć na twoje samopoczucie.

Lew (23.07 – 21.08)

Horoskop na 12 września dla Lwowa

Dzień sprzyja negocjacjom z przełożonymi: dziś będąc w dobrym nastroju, będą oni skłonni nie tylko uważnie słuchać, ale także spełnić Twoje prośby – na przykład podnieść płace.

Panna (22.08 – 23.09)

Horoskop na 12 września dla Panny

Dzień, pomimo statusu pracownika, pożądane jest spędzanie jak najbliżej natury: lepiej wziąć dzień wolny niż siedzieć w zakurzonym mieście – w lesie lub w pobliżu rzeki wymyślisz wiele owocnych pomysłów.

Waga (24.09 – 23.10)

Horoskop na 12 września dla Wagi

Najlepszą doradczynią dla Ciebie w tym czasie będzie intuicja – tylko ona może odpowiedzieć na brzemienne w skutki pytanie związane z relacjami z ukochaną osobą, gdy sam utkniesz w martwym punkcie.

Skorpion (24.10 – 22.11)

Horoskop na 12 września dla Skorpiona

Ważne jest, aby zwracać uwagę na znaki, które dziś ześle Wszechświat: ci, którzy zdołają je poprawnie zinterpretować, będą mogli skorzystać z szansy na poprawę swojego życia.

Strzelec (23.11 – 21.12)

Horoskop na 12 września dla Strzelca

Przy złym humorze, bo od samego rana będzie Ci to przeszkadzać, musisz walczyć wszystkimi dostępnymi tylko dla Ciebie środkami – dlaczego nie np. pójść na zakupy i kupić coś bardzo przyjemnego.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Horoskop na 12 września dla Koziorożców

Jest to możliwe – i konieczne! – zacząć realizować marzenie, które przez długi czas wydawało ci się nieosiągalne: teraz wszystkie okoliczności ułożą się w taki sposób, że będziesz musiał wierzyć w cuda.

Wodnik (21.01 – 18.02)

Horoskop na 12 września dla Wodnika

W związku z partnerem – mężem lub ukochaną osobą – może nastąpić reboot i w efekcie drugi miesiąc miodowy: ważne jest, aby wykorzystać go na krótką wycieczkę.

Ryby (19.02 – 20.03)

Horoskop na 12 września dla Ryb

Możliwe – i konieczne – przeprowadzanie transakcji finansowych o dowolnej złożoności – od opłacania rachunków po otwieranie kart bankowych i depozytów, okażą się skuteczne i przyniosą solidne dywidendy w bardzo bliskiej przyszłości.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.