niedz.. wrz 25th, 2022

Ukraińska prezenterka telewizyjna i aktorka Daria Tregubova otrzymała nagrodę za „niezaprzeczalny talent i wrażliwość, jaką wkładała w każdą rolę”.

Wczoraj 10 września zakończył się 79. Festiwal Filmowy w Wenecji. Ukraińska aktorka Daria Tregubova również otrzymała nagrodę podczas imprezy.

Gwiazda dowiedziała się już w sierpniu, że zdobyła nagrodę Kobiety w kinie. Ogólnie celebrytka otrzymała nagrodę za „niezaprzeczalny talent i wrażliwość, jaką wkładała w każdą rolę”.

Daria Tregubova na Festiwalu Filmowym w Wenecji / Zdjęcie: instagram.com/dasha.tregubova

„Wyobraź sobie, jakie to emocje, gdy w sierpniu otrzymujesz list, a w nim: „Chcielibyśmy docenić Twój niewątpliwy talent i wrażliwość, którą wkładasz w każdą ze swoich ról z nagrodą. Ponadto za waszym pośrednictwem pragniemy objąć nagrodą wszystkie Ukrainki pracujące w branży filmowej. Przeżywacie moment wielkich trudności i chcemy wam powiedzieć, że jesteśmy z wami i wszystkimi innymi aktorkami i reżyserami. Jesteś wspaniałym przykładem wyjątkowej odwagi i niezależności w międzynarodowym świecie kina” – powiedział szczęśliwy Tregubova.

Nagroda Daria Tregubova / Zdjęcie: instagram.com/dasha.tregubova

Ogólnie rzecz biorąc, celebrytka zadedykowała swoją nagrodę wszystkim Ukrainkom, które pracują w sztuce filmowej, a także swojej małej córeczce, która również rozpoczyna karierę jako aktorka.

„Chcę zadedykować tę nagrodę wszystkim Ukrainkom. I mojej córce Polinie – także „kobiecie w kinie” – małej kobiecie w kinie. Marzę, że ogląda tylko dobre filmy i nigdy więcej nie zobaczy wojny” – powiedział. celebryta.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.