niedz.. wrz 25th, 2022

Uczestnik Bachelor-2 Andrey Khvetkevich przyznał, że był w związku ze swoim partnerem jeszcze przed romantycznym projektem.

Tak więc, według pływaka i freedivera Andreya Khvetkevicha , minie sześć lat, odkąd on i jego kochanek, Kolumbijczyk Felipe, są razem.

W rozmowie z Aliną Dorotyuk Chvetkevich przyznał, dlaczego zdecydował się pójść do ” Kawalera” . Andrei podzielił się tym, że nie jest gejem, ale biseksualnym. I miał relacje zarówno z mężczyznami, jak i kobietami.

Na początku 2021 r. Chvetkevich rozwiódł się z Felipe, ponieważ mężczyzna oświadczył się Andreiowi, ale wtedy nie był gotowy do małżeństwa:

„Zerwaliśmy z Philippem przed Bachelorette. Zerwaliśmy, bo Felipe oświadczył się mi, ale powiedziałem: „Nie jestem gotowy”. Bo jak się pobierzemy, to będę musiał wyjść, nie jestem gotowy , „Nie chcę. Wszystko powinno być bardziej publiczne, nie możemy tego ukryć. Powiedział: „W takim razie zrywamy”. To był dla niego duży cios. Powiedział: „Ja nie chcę być z tobą” – powiedział Chwietkiewicz.

Andrei Khvetkevich z chłopakiem / Zdjęcie: instagram.com/diveeasy

Po zerwaniu z Felipe Andrei wyjechał do Meksyku, do miasta Tulum, ponieważ on i jego ukochana mieszkali w Miami, USA, a Andrei chciał się stąd wyprowadzić. W Tulum Khvetkevich zobaczył, że jest zestaw do „Wieczoru panieńskiego” ze Zlatą Ognevich, którą bardzo lubił. Dlatego mężczyzna postanowił nie przegapić okazji i spróbować znaleźć tam swoje szczęście.

„Pomyślałem w tym momencie, że to bardzo interesująca decyzja i naprawdę lubię Zlatę jako kobietę i zdecydowałem, no cóż, napiszę. I dosłownie tydzień później:” Chodź. „Poszedłem z zamiarem Byłem bardzo zdenerwowany: „Chciałem czegoś nowego, czegoś z Ukrainy. Żeby moja matka była szczęśliwa i zobaczyła zwykłą rodzinę.

Co więcej, Andrei przyznał, że w projekcie było kilku mężczyzn, których lubił.

„Właściwie lubiłem dwóch mężczyzn. To Roma Svechkorenko, jest naprawdę bardzo przystojny. I Dima Szewczenko. Jest bardzo odważny, taki fajny. Ale obaj są heteroseksualistami. Ani bi, ani gejem. Wiem to na 100%” – powiedział Chwietkiewicz. .

Roman Svechkorenko i Dmitrij Szewczenko

W końcu Andrei i Felipe pogodzili się i planują wkrótce wziąć ślub. Chvetkevich przyznał, że powiedział swojej rodzinie o swoim wyborze przed publicznym wyjściem, a oni go poparli. W szczególności matka biznesmena zauważyła, że jest szczęśliwa, jeśli jej syn jest szczęśliwy.

Przypomnijmy, że w połowie sierpnia wyszedł uczestnik „Bachelor-2” ze Zlatą Ognevich Andrei Khvetkevich i przyznał, że zaręczył się z partnerem. Wybranym przedsiębiorcą był Kolumbijczyk imieniem Felipe.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.