czw.. paź 6th, 2022

Piosenkarka i blogerka Anna Trincher skomentowała wybór żółtej sukni ślubnej.

Wkrótce pojawi się obraz performerki Anny Trincher i blogera Aleksandra Wołoszyna . Natomiast zakochani dzielą się szczegółami przygotowań do ceremonii ślubnej.

W szczególności artystka nie mogła się doczekać, kiedy wreszcie pokaże wybraną przez siebie sukienkę. Jednak nie wszyscy fani Anny byli zadowoleni z piosenkarki. Trincher zaczął ją ostrzegać, aby wybrała sukienkę w innym kolorze, ponieważ ich zdaniem żółty symbolizuje rozwód.

Celebrytka nie była zaskoczona, ale szybko skomentowała swój wybór. Artystka dała jasno do zrozumienia, że nie wierzy w znaki.

Anna Trincher / Zdjęcie: instagram.com/annatrincher_official

„Prawdopodobnie, gdybym wierzył w znaki, nie pokazałbym nawet swojego życia z moją ukochaną, ponieważ szczęście kocha ciszę. Ale absolutnie nie przejmuję się tym wszystkim, ponieważ najważniejsza jest miłość. Ona albo istnieje, albo ona nie” – zauważyła Anna na swoim Instagramie.

Trincher dodał też, że nie ma znaczenia, jaki kolor ma sukienka. Co więcej, po obrazie te pary też się rozstają, gdzie panna młoda wybrała biały strój.

Anna Trincher / Zdjęcie: instagram.com/annatrincher_official

„I to nie ma znaczenia: jesteś w żółtej sukience, czerwonej, czarnej na weselu, na fototapecie. To w ogóle nie ma znaczenia. Poza tym mało jest par, które pobrały się w białej sukni, a potem się rozstały ? dodała Anna.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.