czw.. paź 6th, 2022

Z powodu wojny na pełną skalę na Ukrainie nadszedł czas, aby uznać dyktatora Rosji Władimira Putina za międzynarodowego terrorystę i odpowiednio go ukarać.

Politolog Nikołaj Dawydiuk uważa, że Putin powinien zostać zlikwidowany za wszystkie jego okrucieństwa lub należy szukać na nim nacisku.

Davidyuk powiedział to do Channel 24 .

Dawydiuk zwrócił uwagę, że na Ukrainie z powodu okupantów giną tysiące ludzi. Ponadto w przypadku wybuchu nuklearnego w ZNPP, do którego Putin wysłał swoje wojska, może ucierpieć 40 krajów i 1 miliard ludzi.

Jednak jego zdaniem każdy boi się mówić o oczyszczeniu jednej osoby, która odpowiada za wyżej wymienione działania najeźdźców.

„… nadszedł czas, aby uznać Putina za międzynarodowego terrorystę i odpowiednio się z nim rozprawić. Dlaczego Osama bin Laden (założyciel międzynarodowej islamistycznej organizacji terrorystycznej Al-Kaida” – przyp. red.) ścigany i zabity, Kaddafi (libijski dyktator Muammar) Kaddafi – wyd.), Hussein (dyktator iracki Saddam Husajn – wyd.) Zginął, ale czy boją się Putina?- powiedział ekspert.

Przypomnijmy, że Biały Dom powiedział, że Putin nie jest gotowy do zakończenia wojny .

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.