czw.. wrz 29th, 2022

Na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Wenecji pojawiają się nie tylko aktorki i reżyserzy, ale często można tam również spotkać inne osoby publiczne, na przykład modelki, a nawet blogerki modowe.

W sobotę, 3 września, 34-letnia Veronica Ferraro , włoska blogerka modowa i influencerka najbardziej znana z tworzenia bloga o modzie i stylu życia o nazwie The Fashion Fruit, wyszła na czerwony dywan. Na wydarzenie celebrytka wybrała czarną sukienkę marki Tom Ford.

Veronica Ferraro / Zdjęcie: Getty Images

Sukienka została dopasowana w stylu golfa i łączyła dwa rodzaje tkaniny – luksusowy czarny aksamit i przezroczyste wstawki, które ukazywały figurę Weroniki.

Sandały i okulary przeciwsłoneczne od Toma Forda, czarny manicure, makijaż i stylizacja dopełniły wizerunku blogerki. Na zdjęciu była również biżuteria od marki jubilerskiej Pomellato.

Veronica Ferraro / Zdjęcie: Getty Images

Co jednak ciekawe, w czerwcu tego roku aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez pojawiła się na czerwonym dywanie podczas otwarcia Tribeca Festival w Nowym Jorku w dokładnie tej samej sukience. Wydaje nam się, że odważny łuk na Amerykance wyglądał zdecydowanie bardziej spektakularnie niż na Ferraro. I co myślisz? Głosuj poniżej.

Jennifer Lopez / Zdjęcie: Associated Press

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.