niedz.. wrz 25th, 2022

Aby pojawić się na najbardziej prestiżowym festiwalu filmowym na świecie, dziewczyna wybrała strój z kultowego Włoskiego Domu Mody.

3 września na 79. Festiwalu Filmowym w Wenecji zaprezentowano horror „Perła”, który jest prequelem wydanego w marcu filmu „X”, a jego akcja toczy się w 1918 roku, zanurzając widza w historię młodego dziewczyna o imieniu Pearl. Mieszka na odosobnionej farmie i opiekuje się chorym ojcem pod jarzmem pobożnej matki.

Główną rolę zarówno w „Perle”, jak i „X” zagrała 28-letnia aktorka Mia Goth , a zatem w dniu specjalnego pokazu na festiwalu filmowym aktorka pojawiła się przed kamerami.

Mia miała na sobie luksusową czarną sukienkę włoskiej marki Dolce & Gabbana. Wykonany był z aksamitu i posiadał przezroczyste wstawki w postaci loków.

Mia Goth / Zdjęcie: Associated Press

Mia Goth / Zdjęcie: Associated Press

Pod sukienką Mia nosiła gorsetowe body, ponieważ jej strój był prześwitujący, a także wysokie rękawiczki i sandały. Aktorka związała włosy w kok, a na twarzy miała bardzo lakoniczny makijaż i rozjaśnione brwi.

Mia Goth / Zdjęcie: Associated Press

Zwróć uwagę, że na fototele w tym samym dniu pojawiła się w ciekawej kokardce od Dolce & Gabbana . Stylizacja była również w kolorze czarnym i obejmowała gorsetową sukienkę z rozcięciami na spódnicy, długie przezroczyste rękawiczki, zamszowe buty i skarpetki.

Mia Goth / Zdjęcie: Associated Press

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.