niedz.. wrz 25th, 2022

Ukraińska performerka Tina Karol zrobiła miłe upominki dla rodzin żołnierzy Pułku Azowskiego, w których przebywają pierwszoklasiści.

Fundacja ukraińskiej performerki Tiny Karol , którą gwiazda założyła po śmierci męża, pomogła dzieciom bojowników pułku Azowskiego zebrać wszystko, co niezbędne do szkoły.

Jak powiedziała celebrytka, poznała żonę obrońcy Mariupola, który jest teraz w niewoli, i od razu zdecydowała, że chce jakoś pomóc. Piosenkarka kilkakrotnie pytała Antoninę, czego potrzebuje.

Następnie piosenkarka zdała sobie sprawę, że wśród dzieci obrońców są pierwszoklasiści, których należy zabrać do szkoły. Jak powiedziała Tina, kupiła przybory szkolne dla małych uczniów, które potrwają do końca roku szkolnego.

Tina Karol zebrała dzieci „Azowa” do szkoły / Zdjęcie: Serwis prasowy Tiny Karol

„Mówimy bardzo mało o fundacji, ponieważ po prostu po cichu robimy dobre uczynki. Miałem kiedyś okazję komunikować się z chłopakami z Azowa. Spotkałem moją żonę Antoninę. Zapytałem: „Jak mogę pomóc?”. Pierwsza klasa, na pewno idą do pierwszej klasy. Zadzwoniłem i zapytałem: „Ilu pierwszoklasistów, czego potrzebujesz?” Zebraliśmy roczny plecak, czyli wszystko powinno wystarczyć na cały rok ”- powiedziała gwiazda na antenie Telethonu.

Przypomnijmy, że niedawno Tina Karol zaprezentowała nowy elektroniczny minialbum „LELEKA”, który przygotowała specjalnie na pokaz w Japonii, kolekcję słynnej ukraińskiej marki Lever Couture.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.