pon.. paź 3rd, 2022

Ukraińska piosenkarka Natalka Karpa pokazała bardzo poruszający film.

Wykonawca Natalka Karpa spędziła trochę czasu za granicą, w szczególności artystka dawała koncerty charytatywne w Stanach Zjednoczonych.

Tymczasem dwuletnia córka gwiazdy została w domu na Ukrainie. Pewnego dnia Natalka wróciła do domu i wreszcie mogła przytulić i pocałować małą Zlatę.

Jak przyznał wykonawca, droga nie była łatwa. Jednak po długiej rozłące pospieszyła do domu, aby zobaczyć się z córką.

„Droga do domu była trochę męcząca (dotarcie tam zajęło prawie trzy dni – trzy przesiadki, pięć lotnisk i dwa pojazdy), ale najważniejsze jest co? Zgadza się – efekt! Jesteśmy na miejscu, gdzie oni czekają na ciebie, gdzie jest twoje serce!” – podzielił się celebrytą.

Jak przyznała Natalka, rozłąka z córką była dla niej prawdziwym testem. Nie widzieli się przez dwa tygodnie i komunikowali się tylko poprzez wideorozmowy. Gwiazda mówi, że rozłąka z córką stała się dla niej rodzajem testu.

„Najtrudniejszą rzeczą dla mnie było rozstanie z moją córką – przez dwa tygodnie komunikowaliśmy się tylko za pomocą komunikacji wideo! Powiem ci kolejny test! Ale teraz wszyscy przez to przechodzimy, każdy ma po prostu swój! Ale chwila kiedy wiesz, że zobaczysz swoją dziewczynę, rozgrzewa się najbardziej, ze względu na takie chwile żyjemy! – powiedział artysta.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.