wt.. paź 4th, 2022

Matka Kuzmy Skriabina, Olga Kuzmenko, miała przed wojną wiele kontaktów z Tarasem Topolim.

Lider grupy Antitila, Taras Topolya , dopiero niedawno wrócił z linii frontu , gdzie bronił kraju przed rosyjskimi najeźdźcami. Piosenkarka mimo wszystko nie planuje opuszczać Ukrainy.

Pozycję Topoli poparła matka Kuzmy Skriabina, Olga Kuzmenko . Matka legendarnego muzyka powiedziała Channel 24, że często rozmawiała z Tarasem przed wojną.

„Dużo z nim rozmawialiśmy. Jest bardzo obowiązkowy, patriotyczny. To człowiek, który spokojnie mógłby pojechać do USA z trójką dzieci do matki i podróżować jak wszyscy, kręcić się z flagą i śpiewać gdzieś, gdzie muszle nie wybuchają. I zrobił to zupełnie inaczej” – powiedziała Olga Michajłowna.

Topola Taras / Zdjęcie: instagram.com/antytila_official

Matka Kuzmy jest przekonana, że inni artyści powinni pójść za przykładem frontmana grupy Antitila, który wspierał muzykę ukraińską jeszcze przed wybuchem wojny na pełną skalę.

„Wydaje mi się, że gdyby jeszcze przed wojną byli tacy ludzie jak Topolya, którzy śpiewali pieśni patriotyczne, bylibyśmy teraz zupełnie„ inni. ”To wszystko jest przerysowanie, a potem powiedzą:„ A ja jestem gdzieś w Warszawie , a ja gdzieś śpiewam „No, Bóg jest ich sędzią” – powiedział Kuźmenko.

Przypomnijmy, że teraz rodzina Tarasa Topoli znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Do Dnia Wiedzy dzieci muzyka otrzymały niespodziewane prezenty od amerykańskiej policji.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.