pon.. paź 3rd, 2022

W sobotę 3 września, w ramach 4 rundy hiszpańskiej La Liga, Sewilla gościła katalońską Barcelonę.

„Barcelona” na szosie pokonała „Sewillę” w meczu o mistrzostwo Hiszpanii – 0:3 .

Wynik meczu otworzył w 21. minucie Rafinha . Pod koniec pierwszej połowy Robert Lewandowski podwoił przewagę „Blaugranasa”. Lewandowskiemu asystował inny nowicjusz w drużynie – Jules Kunde . Ten gol był piątym dla Polaka w meczach czterech rund mistrzostw. W ten sposób powtórzył osiągnięcie Cristiano Ronaldo, który strzelił tyle samo w składzie Realu Madryt i byłego napastnika Atlético, Radamela Falcao.

Przyniósł wynik niszczącemu Ericowi Garcii . Strzelił gola w 50. minucie. „Sewilla” i nie odpowiedziała gościom.

Najlepsze momenty meczu „Sevilla” – „Barcelona”:

• Kataloński klub zajmuje 2. miejsce w tabeli ligi hiszpańskiej z 10 punktami. „Sevilla” ma tylko 1 punkt i jest o krok od outsiderów ligi. Real Madryt prowadzi z 12 punktami.
  • W kolejnej rundzie „Barcelona” spotka się z „Cadiz”, a „Sewilla” pojedzie do Espanyolu.

Przeczytaj także:

Real Madryt wygrał mecz liderów mistrzostw Hiszpanii i samodzielnie zwyciężył w tabeli

Chelsea wróciła do byłego klubu Yarmolenko, Tottenham zbliżył się do lidera Premier League

Bayern niespodziewanie nie wygrał bitwy liderów, tracąc punkty w Bundeslidze po raz drugi z rzędu