czw.. paź 6th, 2022

Aleksander i Jewgienij montują w stołecznym warsztacie rowery elektryczne, które następnie trafiają na linię frontu.

Mężczyźni wierzą, że to przybliża zwycięstwo nad najeźdźcami.

Zostało to omówione na fabule TSN.ua.

Alexander od trzech lat odnawia rzadki kabriolet. W końcu praca, jak mówi, jest bardzo żmudna.

„Cóż, na przykład, chromowane części były bardzo stare. Zdjęliśmy stary chrom, starą powłokę, wyszlifowaliśmy, wypolerowaliśmy, ponownie pokryliśmy”, mówi mężczyzna.

Oprócz naprawy samochodów wraz z towarzyszem Jewgienijem pracuje teraz również nad stworzeniem roweru elektrycznego.

To już drugi łazik. Ten pierwszy również został zmontowany ręcznie w ciągu zaledwie kilku dni – mężczyźni niedawno przekazali go swojemu przyjacielowi Maximowi.

Wojsko chroni naszą ziemię przed najeźdźcami w gorących miejscach. I poprosił o wykonanie takiego dwukołowego transportu, aby pozostać niezauważonym przez wroga podczas misji bojowych.

Rower elektryczny można naładować z gniazdka lub generatora, mówi Evgeny. Jeśli bateria się wyczerpie, możesz jeździć jak zwykłym rowerem. Znalezienie szczegółów jest według Aleksandra i Jewgienija najtrudniejsze. Ponieważ części brakuje.

Najważniejsze jest, aby pomóc przyjacielowi wojskowemu. I ukarać okupantów, którzy spowodowali tyle smutku na Ukrainie.

„Nie jest wygodnie żyć, gdy w pobliżu jest szalony sąsiad” – mówią mężczyźni.

Obaj mężczyźni mieszkali w Doniecku do 2014 roku. Stamtąd zostali zmuszeni do wyjazdu do stolicy, gdy najeźdźcy wysłali wojska na wschód i ustanowili tam swoich marionetkowych władców.

Aleksander i Jewgienij wspominają ten czas z bólem – nadal mają krewnych na okupowanym terytorium. Dla bezpieczeństwa tych ostatnich znajomi nawet nie podają swoich nazwisk przed kamerą.

W warsztacie panowie również systemy druku 3D do zrzucania amunicji z dronów. Dla kolejnego przyjaciela zajmującego się produkcją dronów.

Jeśli chodzi o rowery elektryczne, Aleksander i Jewgienij są gotowi zebrać ich więcej. Oczywiście nie na sprzedaż, ale na prośbę wojska, aby przybliżyć nasze wspólne zwycięstwo.

„To jest nasz obowiązek. Musimy to zrobić” – powiedzieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.