pon.. paź 3rd, 2022

Sasha Chemerov zaprezentował nową piosenkę i wideo do niej – „Fields”.

To jego dziewiąty singiel – wyznanie człowieka, który obudził się ze strasznego snu, zrealizował się i wszedł na ścieżkę miłości.

Chemerov, reżyser Nikita Kvasnikov i producent Kolya Serga pracowali nad stworzeniem filmu.

Głównym bohaterem „Pola” jest każdy Ukrainiec, który od początku inwazji na pełną skalę przebywał w okopach. Przód lub tył. I walczy ze straszliwą maszyną śmierci, którą na filmie uosabia czołg T-80V o masie bojowej 46 ton.

Zaprosiłem Kolę Serge’a jako producenta teledysku i to dzięki niemu realizacja mojego planu z czołgiem stała się możliwa. Kola obecnie zajmuje stanowisko podporucznika Sił Zbrojnych Ukrainy.

Do realizacji wideo włączyli się wojskowi Sił Zbrojnych Ukrainy – pirotechnicy, kierowcy czołgów, dowódcy poszczególnych batalionów – powiedział muzyk.

Alexander powiedział, że piosenka została napisana trzy lata temu i czekała na nią za skrzydłami.

„Pola” – o kodzie kulturowym Ukrainy, przekazywanej poprzez własne doświadczenia.

O spalonych polach Ukrainy, o spalonym sercu każdego z nas. O utracie gruntu pod ich stopami, którą uznano za oczywistą.

Sasha Chemerov/fot. Stas Gurenko

O tym, jak się zgubiliśmy i szukamy drogi we współczesnej historii nas samych i kraju. O wypalaniu się z bólu. Fakt, że brak miłości, wiary i nadziei przekreśla wszelkie szanse zdrowego społeczeństwa. Dzięki Bogu mamy te szanse i razem osiągniemy cel” – powiedział Czemierow.

Przypomnijmy, że na początku wojny na pełną skalę Sasza Czemerow utworzył fundację charytatywną Cultural Opir, która pomaga Siłom Zbrojnym Ukrainy.

Sasha jest także częścią projektu Kola Siergiej „Lądowanie kulturowe”, z którym podróżują zarówno do „zera”, jak i na głębokie tyły, aby wykonywać psychologiczną i muzyczną pracę wspierającą bojowników Sił Zbrojnych Ukrainy.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.