czw.. paź 6th, 2022

Porwany samolot zaczął okrążać północ Mississippi około 5:00 rano w sobotę 3 września. Policja twierdzi, że cały lokalny Walmart musiał zostać ewakuowany po tym, jak pilot zagroził, że w niego wpadnie.

W Tupelo w stanie Missisipi mężczyzna porwał mały prywatny odrzutowiec i od samego rana grozi, że rozbije go w supermarkecie Walmart.

Raporty AP .

Walmart i pobliski sklep zostały podobno ewakuowane z powodu zagrożenia. Pilot najpierw krążył nad Tupelo przez około cztery godziny, a teraz przelatuje nad pobliską osadą. Policja powiedziała, że nawiązała bezpośredni kontakt z porywaczem.

„Obywatele proszeni są o ominięcie tego terytorium w celu wyjaśnienia. Przy mobilności tego typu samolotów strefa zagrożenia jest znacznie większa niż nawet Tupelo” – podkreśliła policja.

Władze uważają, że porwany samolot to Beechcraft King Air C90A. Funkcjonariusze organów ścigania próbują dowiedzieć się, czy pilot-porywacz jest pracownikiem lokalnego lotniska. Śledczy nadal monitorowali trajektorię samolotu i pozostawali w kontakcie z pilotem.

Przypomnijmy, że w Stanach Zjednoczonych mieszkańcy domu opieki otrzymywali płyn do mycia naczyń zamiast soku. Z powodu zaniedbań pracowników zmarła 93-letnia kobieta, która cierpiała na demencję.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.