czw.. wrz 29th, 2022

Projektantka Victoria Beckham nie może znaleźć wspólnego języka ze swoją synową Nicolą Peltz.

Kłótnie w rodzinie Beckhamów zaczęły się zaraz po ślubie Brooklyna Beckhama z Nicola Peltzem . Główną przyczyną konfliktów było niezrozumienie gwiazdorskiej teściowej Victorii Beckham i jej synowej.

Przez długi czas opinia publiczna nie miała pojęcia, co tak naprawdę wydarzyło się podczas ceremonii i dlaczego Brooklyn prawie nie widuje się teraz z rodzicami. Światło na sytuację rzucił wtajemniczony, który opowiedział Daily Mail wszystkie szczegóły konfliktu podczas wakacji.

Nie jest tajemnicą, że jeszcze przed ślubem Victoria bardzo skrupulatnie przyglądała się wybranej przez syna, ale suknia ślubna stała się początkiem zimnej wojny między nimi. Faktem jest, że Beckham spodziewała się sama uszyć świąteczny strój dla Nikoli, ale aktorka wolała Valentino, a nie markę swojej teściowej.

„Nikola zamierzała tylko pozwolić jej coś zmienić. Ale nigdy nie zamierzała nosić sukienki. Ma zbyt wielu naprawdę utalentowanych przyjaciół projektantów” – powiedział wtajemniczony.

Zdjęcie: instagram.com/brooklynbeckham

Victoria postanowiła zemścić się na swojej synowej w bardzo nietypowy sposób. Według gości Beckham właśnie ukradł piosenkę nowożeńców – You Sang To Me, którą Nicola wybrał na swój pierwszy taniec. Projektant poprosił Marca Anthony’ego, aby zagrał go wcześniej, podczas tańca matki z synem.

Zdjęcie: Getty Images

Taki czyn teściowej wywołał łzy Mikołaja. Według źródła dziewczyna podczas wakacji wybiegła z pokoju i zaczęła płakać. Mama i siostra próbowały uspokoić pannę młodą.

Warto dodać, że młodzi małżonkowie mieszkają teraz w Stanach Zjednoczonych i otrzymują dobre wsparcie finansowe od ojca-miliardera Nikoli, ale stosunek do zięcia w rodzinie też jest teraz dość surowy. Fani pary martwią się, że napięte relacje z rodzicami nie doprowadzą do rozwodu Brooklynu i Nikoli.

Zdjęcie: instagram.com/brooklynbeckham

Przypomnijmy, ostatnio piosenkarka Jennifer Lopez ujawniła nowe szczegóły ślubu z aktorem Benem Affleckiem, który odbył się w sierpniu.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.