wt.. paź 4th, 2022

Prezenter Alexander Pedan w końcu przyznał, gdzie będzie studiować jego córka Valeria.

Córka showmana Aleksandra Pedana będzie studiować na Ukrainie, chociaż rozważała różne opcje w rodzinie, w tym za granicą.

Wybór Valerii padł na czołowe ukraińskie uniwersytety. Na ogół córka została studentką Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego we Lwowie, specjalizując się w socjologii.

„Jestem dumna z mojej Lery, która po pierwsze sama przeszła ten okres, a po drugie wybrała uczelnię na Ukrainie, bo studiowanie tutaj jest dla nas priorytetem. Nasz kraj ma najlepsze wykształcenie i ważne, żeby otrzymały ją ukraińskie dzieci, a potem pracowały, odrestaurowały i zbudowały najlepszą Nenkę” – powiedział Pedan.

Ogólnie strona vstup.osvita.ua zauważa , że Valeria otrzyma edukację na podstawie umowy, której koszt wynosi 80 tysięcy hrywien rocznie.

Przypomnijmy, że w tym roku pierwszy września dla uczniów i studentów nie był taki, jak chcieliby to widzieć. Z powodu wojny na pełną skalę na Ukrainie wielu rodziców wywiozło swoje dzieci za granicę. Redaktorzy strony TSN.ua oferują możliwość sprawdzenia , gdzie iw jakim kraju będą studiować córki i synowie celebrytów.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.