wt.. paź 4th, 2022

Pojedynek na stadionie „Awangard” w Użgorodzie zakończył się zwycięstwem drużyny Ołeksandra Kuchera z wynikiem 2:0 .

Dnipro objął prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Algierski obrońca Amash strzelił gola w swoim debiutanckim meczu dla nowej drużyny.

Zaraz po przerwie Wołodymyr Adamyuk po rzucie wolnym głową podwoił przewagę nad Dniepr. Asystował mu Amash, który dodał asystę do jego bramki.

To drugie zwycięstwo Dnipro-1 z rzędu w tym sezonie UPL. W ostatniej rundzie podopieczni Kuchera rewelacyjnie pokonali Dynamo (3:0).

• „Dniepr-1” z 6 punktami po dwóch meczach awansował na trzecie miejsce w tabeli UPL. Veres ma 6 punktów po trzech meczach i zajmuje szóste miejsce.
  • W kolejnej rundzie drużyna Dnipro zmierzy się 11 września z Metalist 1925, a klub z Równego zmierzy się dzień wcześniej z Kryvbasem.

Przeczytaj także:

Dynamo w większości przegrało z Zoryą, przegrywając drugi mecz z rzędu na początku sezonu UPL

UPL online: terminarz i wyniki meczów 3 rundy Mistrzostw Ukrainy w piłce nożnej