wt.. paź 4th, 2022

Ukraińska piosenkarka Olya Tsibulskaya przyznała, że jej zdrowie pogorszyło się z powodu wojny na pełną skalę.

Od początku wojny na pełną skalę Ukraińcy przeżywają stres, zwłaszcza w pierwszych miesiącach.

Ukraińska piosenkarka Olya Tsybulskaya , której rodzice mieszkali w okupowanym Irpinie , nie była wyjątkiem. Przyznała, że przez nerwy czuła się bardzo źle. Przez ponad miesiąc kroplomierze kapały na gwiazdę i dawały zastrzyki, które powodowały jedynie ból Olyi.

Olya Cybulskaya / Zdjęcie: instagram.com/cybulskaya

Teraz celebrytka czuje się znacznie lepiej. Jednak lekarze nie mogli postawić dokładnej diagnozy dla piosenkarki, więc Tsibulskaya nie wie, co dokładnie się z nią stało.

Jednak po doświadczeniu celebrytka zdała sobie sprawę, że musi o siebie zadbać.

„Kiedy tego doświadczyłem, zdałem sobie sprawę, że nie mam prawa się do tego sprowadzać. Chcę, aby przyszłość była nie tylko dla naszych dzieci, wnuków i prawnuków. Ta wojna jest kosztem naszej młodości, naszego szczęścia, i chcę żyć … Na nowej Ukrainie, która wygrała. Chcę być odpowiedni, a nie wtedy, gdy wszyscy świętują zwycięstwo, ociekając walerianą. Dlatego zebrałem się w sobie i w moim obecnym stanie mogę być więcej przydatne – powiedziała Olya w wywiadzie dla Aliny Dorotyuk.

Olya Cybulskaya / Zdjęcie: instagram.com/cybulskaya

Przypomnijmy, że Olya Tsibulskaya niedawno przypomniała sobie, jak kiedyś przyjaźniła się z Putinistą Philipem Kirkorovem. Wykonawca jest obrażony, że nie „rozważała tego gówna obok niej”.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.