niedz.. wrz 25th, 2022

Pojedynek we Frankfurcie zakończył się miażdżącym zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 4:0 .

Bramki dla Orłów strzelili Daichi Kamada, Sebastian Rode, Tuta i Rafael Borre.

Tym samym „Eintracht” z 8 punktami awansował na 9. miejsce w Bundeslidze. RB Lipsk ma tylko 5 punktów po pięciu rundach i jest na 11. pozycji.

RB Lipsk to rywal Szachtara Donieck w fazie grupowej Ligi Mistrzów . Już we wtorek 6 września „byki” będą gościć ukraiński klub w ramach rundy startowej rundy grupowej najbardziej prestiżowego Pucharu Europy. W kolejnym meczu kwartetu F spotkają się Real Madryt i szkocki Celtic.

Eintracht Frankfurt, jako zwycięzcy ostatniej Ligi Europy, zagra również w grupie Ligi Mistrzów. Klub z Frankfurtu 7 września na własnym boisku zmierzy się z lizbońskim „Sportingiem”. W równoległym pojedynku kwartetu D Tottenham i Marsylia dowiedzą się, kto jest najsilniejszy.

Przeczytaj także:

Bundesliga online: terminarz i wyniki meczów 5 rundy mistrzostw Niemiec w piłce nożnej

Bayern niespodziewanie nie wygrał bitwy liderów, tracąc punkty w Bundeslidze po raz drugi z rzędu

Rywale Szachtara w Lidze Mistrzów pokonali w derbach Szkocji na ultra głównych zasadach