czw.. paź 6th, 2022

Szef Czeczenii Ramzan Kadyrow opublikował nagranie wideo, w którym stwierdził, że myśli o rezygnacji. Powiedział, że „nadszedł czas” i „spróbujmy wyjść na czas”.

W swoim apelu Kadyrow powiedział, że kierował Czeczenią od 15 lat i był to najdłuższy okres spośród wszystkich przywódców rosyjskich regionów.

Przywódca Czeczenii opublikował odpowiedni film w sieci.

„Wśród Kaukaskich, Czeczenów mamy przysłowie. Jakikolwiek gość jest, szanowany, długo wyczekiwany, jeśli podróżuje na czas, to jest jeszcze przyjemniej. Dlatego myślę, że mój czas też nadszedł. Dopóki mnie nie wyrzucili Zacząłem o tym myśleć. Postaramy się wyjechać na czas” – powiedział Kadyrow.

Podpis do jego wideo mówi: „Sam zauważyłem, że zostałem zbyt długo. Myślę, że w pełni zasłużyłem na nieokreślone i długie wakacje. Mam nadzieję, że mnie wesprzesz i zrozumiesz”. Jednak w przekazie wideo szef Czeczenii nie wypowiada tych słów.

Przypomnijmy, w przeddzień sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Aleksiej Daniłow powiedział, że ukraiński wywiad „dowodził” Kadyrowitami na półtora miesiąca przed rosyjską inwazją. W ten sposób agenci wywiadu komunikowali się bezpośrednio z Kadyrowem.

Przeczytaj także:

Subskrybuj nasze kanały w Telegramie i Viber .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.