czw.. paź 6th, 2022

Małżonkowie Maxim Galkin i Ałła Pugaczowa umieścili propagandystów na swoim miejscu.

Komik Maxim Galkin i piosenkarka Alla Pugacheva nie poparli wojny na Ukrainie, dlatego w Rosji rozpoczęło się aktywne „anulowanie” małżonków. Jednak para gwiazd nie była przyzwyczajona do znoszenia obelg i zaczęła odrzucać Putinistów.

Na swojej stronie na Instagramie Galkin udostępnił kilka fragmentów filmu wyświetlanego na kanałach federalnych w Federacji Rosyjskiej. Próbowali ośmieszyć humorystę i piosenkarza w KVN i politycznych talk-show. Tak więc w filmie propagandysta Witalij Miłonow nalegał, aby „podły skoczek” Galkin nie wpuścił do Rosji i „kopał pod jego żółty tyłek w spodniach”.

Komik znalazł też coś, co mogło obrazić polityka.

„Coś, co na dworze pańszczyźnianym teatrem traci grunt. Stand-up Miłonowa jest pełniejszym, nieoczekiwanym obrazem, chociaż nie do końca ujawnił temat „księży”, czy pociąga go moja czy jakaś gumowa? – Galkin natychmiast wyśmiewał Milonowa.

Ale Alla Borisovna odpowiedziała na krytykę odrażającego reżysera Nikity Michałkowa, który nazwał piosenkarkę i jej męża „zdrajcami”. Na Instagramie Pugaczowa opublikowała fragment filmu reżysera „Niewolnik miłości”, w którym główny bohater mówi: „Panowie, jesteście zwierzętami! Panie, zostaniecie przeklęci przez wasz kraj, żołnierze!”.

„Cudowny film! Cudowny reżyser! Gdzie zniknął wspaniały człowiek Nikita Siergiejewicz Michałkow?” – subtelnie wyśmiewany reżyser Pugaczow pod filmem.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.