pon.. paź 3rd, 2022

Matka uczennicy jest bardzo religijna i nie chce, aby jej córka poddała się aborcji, ale po urodzeniu planuje pozostawić dziecko w sierocińcu.

W sieci pojawiła się kolejna straszna opowieść o zbrodniach popełnionych przez rosyjskich okupantów na Ukrainie: 12-letnia dziewczynka zaszła w ciążę z rosyjskim najeźdźcą, a ksiądz namawiał do opuszczenia dziecka.

Opowiedział to kapelan wojskowy Siergiej Dmitriew za pomocą znaku wywoławczego Padre.

„Zwróciła się do nas 12-letnia dziewczynka. Jest w ciąży z rosyjskim żołnierzem. Jej matka jest bardzo religijna i nie chce, aby jej córka poddała się aborcji, ale po urodzeniu chce zostawić dziecko w sierocińcu. był ksiądz Patriarchatu Moskiewskiego, uparcie powtarzający, że rodzi.I mam jedno pytanie: czy ten ksiądz, po tym, jak to dziecko urodzi dziecko, pomoże mu przez całe życie?Kupuj pieluchy, karmić … Lub czy on tylko da radę?!”

Przypomnijmy, że w obwodzie kijowskim we wsi Zdvizhevka (obwód buczański) znaleźli ciało innego cywila , który był torturowany przez armię rosyjską. Ręce mężczyzny związano, na głowę nałożono okrycie i został stracony.

Wcześniej, bo w połowie lipca, na terenie gminy Bucza zginęło 419 cywilów .

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.