niedz.. wrz 25th, 2022

Napięta konfrontacja na stadionie „Artemio Franchi” zakończyła się wynikiem 1:1 .

Goście zdobyli pierwsze punkty w tym spotkaniu. Strzelił bramkę w 9. minucie w atutach debiutanta Bianconeri Arkadiusza Milika .

W 29. minucie „fiołki” odbiły się dzięki wysiłkom Christiana Kouame. Pod koniec pierwszej połowy Fiorentina mogła objąć prowadzenie, ale Luka Jovic nie wykorzystał rzutu karnego.

W drugiej połowie spotkania gospodarze stwarzali spore szanse, ale nie udało im się wydrzeć zwycięstwa – mecz zakończył się remisem.

Recenzja meczu

• Po pięciu rozegranych meczach Juventus jest czwarty w Serie A z 9 punktami, a Fiorentina jest na 10. miejscu z 6 punktami. W mistrzostwach prowadzą Atalanta i Roma (obaj mają po 10 punktów), które później rozegrają swoje mecze 5 rundy.
  • W szóstej rundzie podopieczni Massimiliano Allegriego będą gościć Salernitana, a Fiołki odwiedzą Bolonię. Oba mecze odbędą się 11 września.

Przeczytaj także:

Serie A online: terminarz i wyniki meczów 5 rundy mistrzostw Włoch w piłce nożnej

Atalanta Malinovsky dzięki hat-trickowi Holendra rozprawiła się z Turynem i została liderem Serie A

Juventus wygrał pewne zwycięstwo nad ukraińskim klubem w Serie A, Napoli niespodziewanie potknął się o przybysz