czw.. paź 6th, 2022

Dzień silnej energii, w którym wszelkie przedsięwzięcia – nawet te, które do tej pory wydawały się nieosiągalne – będą spoczywać na barkach.

Ważne jest, aby skorzystać z szczęśliwej szansy, która spadła i pomimo wakacji rozpocząć realizację projektu, który był rozwijany od dłuższego czasu bez nadziei na realizację. Teraz, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nierealne stanie się rzeczywistością, najważniejsze jest zrozumienie, jaki cel chcesz osiągnąć.

Baran (21.03 – 20.04)

Horoskop na 4 września dla Barana

W sprawiedliwości przysłowia „jak się pojawi, tak odpowie” będziesz miał szansę upewnić się na podstawie własnego doświadczenia: inni odpowiedzą na dobry uczynek dobrem, a niestety złym! – zło.

Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Horoskop na 4 września dla Byka

Dziś jednak – jak zawsze – nie można oszukać ukochanej osoby – ani w drobiazgach, ani w poważnych sprawach: kłamstwo zostanie ujawnione bardzo szybko i nie będziesz już w stanie przywrócić relacji w ich poprzedniej formie.

Bliźnięta (22.05 – 21.06)

Horoskop na 4 września dla Bliźniąt

Elokwencja i dar przekonywania, które będziesz posiadać w tym dniu, pomogą Ci zdobyć każdego – od zirytowanego małżonka po nieznaną, ale agresywną osobę

Rak (22.06 – 22.07)

Horoskop na 4 września dla Raka

Ten dzień będzie doskonałą okazją do zresetowania relacji z ukochaną osobą, co może prowadzić do drugiego miesiąca miodowego i, jeśli pozwala na to sytuacja na świecie, do podróży poślubnej.

Lew (23.07 – 21.08)

Horoskop na 4 września dla Lwowa

Wydarzenia tego dnia będą bezpośrednio zależeć od twojego stanu wewnętrznego: w rezultacie otrzymasz to, do czego się dostroisz, więc przygotuj się na dobro – nikt jeszcze nie odwołał pozytywnego myślenia.

Panna (22.08 – 23.09)

Horoskop na 4 września dla Panny

Niepożądane jest obiecywanie czegoś, w co wątpisz w głębi duszy: jeśli nie dotrzymasz słowa, narazisz na szwank swoją reputację jako osoby, na której możesz polegać w każdej sytuacji.

Waga (24.09 – 23.10)

Horoskop na 4 września dla Wagi

Trzeba zacząć porządkować swoje życie od najprostszych i najłatwiejszych zadań – na przykład od sprzątania mieszkania i na biurku – zrób pierwszy krok, a następnie następne.

Skorpion (24.10 – 22.11)

Horoskop na 4 września dla Skorpiona

Im mniej rozpraszają Cię puste rozmowy, przerwy na papierosa i „przeglądanie” stron internetowych, tym więcej czasu będziesz mieć w domu, niż zadowolisz rodzinę.

Strzelec (23.11 – 21.12)

Horoskop na 4 września dla Strzelca

Konieczne jest wyznaczenie sobie tylko realistycznych celów, dzień nie nadaje się na marzenia o fajkach – oddając się im, zmarnujesz tylko cenny czas, którego potrzebujesz na rzeczywiste sprawy.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Horoskop na 4 września dla Koziorożca

Warto zrezygnować ze wzmożonej aktywności fizycznej – nadal nie zostaniesz mistrzem świata w jednym sporcie, ale wydasz dużo energii, lepiej pracować umysłowo – przyniesie to więcej korzyści.

Wodnik (21.01 – 18.02)

Horoskop na 4 września dla Wodnika

Nie przeszkadzaj osobie, z którą niedawno rozdzieliła cię kłótnia, aby budować relacje: wydaje się, że zrozumiał swój błąd i jest gotowy przeprosić, a jednocześnie pogodzić się – idź się z nim spotkać.

Ryby (19.02 – 20.03)

Horoskop na 4 września dla Ryb

Lepiej odmówić podejmowania ważnych decyzji: istnieje duże prawdopodobieństwo, że okażą się one błędne – jednak po pewnym czasie stanie się to jasne, co jeszcze bardziej pogorszy sytuację.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.