niedz.. wrz 25th, 2022

Po rozwodzie gwiazda serialu „Złapać Kaidasza” Antonina Khizhnyak spotkała swoje szczęście.

Ukraińska aktorka Antonina Khizhnyak szczerze mówiła o swoim związku ze swoim chłopakiem, aktorem Aleksandrem Bodnarem.

Po rozwodzie artystka zaczęła spotykać się ze swoim kolegą ze sceny. Mają już dwa lata, a ich romans zaczął się niespodziewanie. Para zdała sobie sprawę, że się kochają podczas kręcenia tego samego projektu.

Ogólnie rzecz biorąc, latem Antonina i Aleksander zaczęli się spotykać, a jesienią mieszkali już razem. Tak, a syn Khizhnyak z poprzedniego małżeństwa chętnie przyjął swoją ukochaną matkę.

Antonina Khizhnyak z chłopakiem / Zdjęcie: instagram.com/tonya_actress

A jednak para nie spieszy się z legitymizacją swojego związku. Anna wyjaśniła, że z jednej strony chciałaby zostać żoną Aleksandra, a z drugiej obawia się, że historia, która spotkała jej byłego męża, może się powtórzyć.

„Z jednej strony tak, pomyślałem (red. – o małżeństwie). I mam z nim bardzo jasne wyobrażenie o przyszłości. Z Saszą jest to absolutnie możliwe, ponieważ jest wspaniałą osobą , i rozumiem, że z takimi moimi karaluchami, Panie, on nie tylko mnie toleruje, ale też mnie kocha! A on jest bardzo fajną osobą, a z drugiej strony te lęki po rozwodzie: „Czy nadepnę na znowu to samo rake?”. Ale może to jakiś fatalizm we mnie mówi „bo to są zupełnie inni ludzie. Bo są powody, by sądzić, że będzie to samo. No, to nie będzie to samo, bo są różnych ludzi.A co najważniejsze, czego Sasha nauczyła mnie i zaszczepiła we mnie wiarę właśnie w pracy nad związkami, że praca nad związkami – jest możliwe, „aktorka podzieliła się w wywiadzie z serialem” Yak ti?

Antonina Khizhnyak z chłopakiem / Zdjęcie: instagram.com/tonya_actress

Sam Aleksander mówi, że nie chce legitymizować swojego związku z Anną w czasie wojny, nie wie, co przygotuje dla niego jutro.

Ale z jednej strony wszystko rozumiem. Z drugiej strony wojna może ciągnąć się jeszcze przez rok lub dwa. Pobieramy się, a potem, nie daj Boże, nie będę, ona pozostanie wdową. Dlaczego miałbym jej to zrobić – powiedział Aleksander.

Antonina Khizhnyak z chłopakiem / Zdjęcie: instagram.com/tonya_actress

Uwaga tymczasem inne gwiazdy nie bały się zawrzeć małżeństwa w czasie wojny. Bloger Sasha Bo ożenił się . Wybraną gwiazdą był dentysta Platon Tarnavsky.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.