wt.. paź 4th, 2022

W hiszpańskim mieście San Sebastian rosyjski turysta, obwieszony wstążkami św. Jerzego, napadał na Ukrainki i obrażał je obscenicznym językiem.

Incydent miał miejsce w restauracji.

Nagranie z konfliktu zostało opublikowane w telegramie przez aktywistę Siergieja Sternenki.

Wszyscy Rosjanie muszą przestać wydawać wizy do krajów UE . Niech siedzą w swoich muhosranach, jeśli nie wiedzą, jak zachowywać się jak cywilizowani ludzie” – napisał.

Opublikowany materiał filmowy przedstawia człowieka, który wyjechał na wakacje na „zgniły” Zachód, przekręcając język ukraiński. I obraża obywateli Ukrainy, nazywając ich „głupie b*derovtsy, hoh*piteks”. Rosjanin, którego kraj toczy wojnę z Ukrainą i którego obywatele zabijają cywilów, napawa się tym i wzywa ukraińskie kobiety do wojny.

„Spójrz, głupi b*derovtsy, hoh*pitheks. Nie, żeby być na wojnie, siedzieć w domu… Pieprzone bzdury. Atak. Nazistowskie bzdury”, powiedział „wysoko wykształcony” Rosjanin.

Kobiety nie zwracały uwagi na podżeganie i obelgi mężczyzny.

Przypomnijmy, że 31 sierpnia UE całkowicie zerwała umowę o ułatwieniach wizowych z Federacją Rosyjską z 2007 roku. Oznacza to, że teraz znacznie zmniejszy się liczba wydawanych wiz Schengen, wzrośnie ich czas oczekiwania i koszt (z 35 do 80 euro), a weryfikacja osób ubiegających się o wizę stanie się bardziej rygorystyczna. Oznacza to, że zobaczenie iglic europejskich katedr w celu jednoczesnego otrucia przeciwników Putina stanie się prawie niemożliwe.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.