czw.. paź 6th, 2022

Nie tylko użytkownicy żartują z rozwodu Dantesa z Dorofeevą, sam Vladimir nie ma nic przeciwko śmianiu się z tego tematu.

Piosenkarz Vladimir Dantes oraz aktorka i trener „Głosu kraju-12” Nadya Dorofeeva ogłosili rozwód w marcu.

Nawiasem mówiąc, Nadia zaczęła spotykać się z przyjacielem Vovy, Michaiłem Katsurinem. Piosenkarzowi w tym czasie przypisuje się romans z byłą restauratorką – Dashą Katsurina. Ogólnie w sieci jest wiele żartów na ten temat, że pary rzekomo wymieniały partnerów.

Ale wydaje się, że sam Dantes nie ma nic przeciwko żartowaniu. Podczas swojej charytatywnej trasy koncertowej Standup, Vova ostro żartował na temat seksu Nadii z Michaiłem i jego bliskości z Daszą.

„Nadal jest mi trudno uprawiać seks z dziewczyną w tym samym pokoju z dzieckiem mojego najlepszego przyjaciela, podczas gdy on pieprzy moją byłą żonę” – powiedział Vova podczas przemówienia.

@dorofeevaxcute__ #rekomendacje #dashakatsurin #dantes #vladimirdantes ♬ oryginalny dźwięk – FAN PAGE O NADZIEI

Ale opinie użytkowników na temat żartu Dantesa były podzielone. Niektórym się to podobało, a niektórzy uważają, że Władimir posunął się za daleko.

  • Nic dziwnego, dlaczego Nadia wybrała inną!
  • Myślę, że to bardzo zabawne!
  • Te rozmowy dla psychologa można zostawić
  • Powiedział prawdę, musimy nazywać rzeczy po imieniu, bez względu na to, jak bolesne to było …

Zauważ, że związek Nadii Dorofeevy i Michaiła Katsurina był prawdziwą niespodzianką dla ich fanów. Po raz pierwszy zaczęły krążyć plotki, że na wiosnę między gwiazdami było coś więcej niż tylko przyjaźń. Następnie kochankowie potwierdzili, że są razem.

Tymczasem dawna Dorofeeva i Katsurina – Vladimir Dantes i Dasha Katsurina – również przypisuje się powieści. Nie ukrywają, że wspólnie spędzają czas. Jednak nie skomentowali jeszcze, czy jest między nimi coś więcej niż tylko przyjaźń.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.