niedz.. wrz 25th, 2022

Bardzo ważny tydzień, kiedy trzeba zrobić jak najwięcej, bo. Od 10 września do 2 października Merkury będzie w fazie retrogradacji.

W tych okresach ludzie częściej doświadczają problemów z podróżą – odmów przyjęcia na pokład, odwołań i opóźnień lotów. Spróbuj sprawdzić sprzęt, sprzęt roboczy, samochód, aby zapobiec problemom w okresie retrogradacji. Nie przeciągaj też spraw związanych z formalnościami, wymianą kart bankowych, uzyskaniem niezbędnych zezwoleń.

5 września o 07:05 czasu kijowskiego Wenus wchodzi pod znak Panny, co przyczynia się do udanych zakupów, których należy dokonać przed 10 września. Dni powszednie sprzyjają wizytom u fryzjera, pójściem do kosmetyczki, rozpoczęciem kursu masażu i zabiegów profilaktycznych.

Mistyczna pełnia księżyca w Rybach 10 września o godzinie 12:59 czasu kijowskiego pomoże ci zajrzeć głęboko w siebie, a zwiększona wrażliwość i zwiększona intuicja będą chronić i prowadzić. Ale ważne jest, aby we wszystkim trzymać się „złotego środka”, zachowywać się rozsądnie, unikając skrajności w postaci niepotrzebnego ryzyka i nieuzasadnionej bezczynności. Ponieważ w tym dniu Merkury wkracza w retrogradację, w sobotę i niedzielę tworzy specjalne tło. Te dni są niekorzystne dla aktywności zewnętrznych, aktywności społecznej, ale to najlepszy okres na refleksję, poszukiwanie duchowe, relacje miłosne.

Więcej o astrologii można znaleźć nakanale YouTube astrologa Mariny Skadi (Marina Sokolova) .

BARAN

Tydzień sprzyja sferze zawodowej, poszukiwaniu lepszych warunków. Ważne wydarzenia z życia współpracowników mogą mieć na Ciebie wpływ. Na przykład przeniesienie lub przeniesienie pracowników z jednego stanowiska na drugie otworzy przed Tobą nowe, korzystne perspektywy. Nie odrzucaj ciekawych ofert, ale także aktywnie promuj interesujące Cię tematy. Dobry czas na zakup drogich rzeczy w domu, nieruchomości lub odwrotnie, długo oczekiwana sprzedaż gruntu lub mieszkania.

BYK

Ważne pytania zostaną postawione w związku ze zmianą statusu społecznego lub członków rodziny. Dobry czas na przeprowadzkę do innego miasta, otwarcie rodzinnego biznesu, sprzedaż i zakup nieruchomości. Jest to również odpowiedni czas, aby formalnie rozwiązać małżeństwo, zainicjować podobne tematy, zakończyć związki partnerskie, zrezygnować z pracy i poszukać nowego kierunku w zakresie realizacji społecznej. Tydzień otworzy nowe możliwości w sprawach finansowych i materialnych.

BLIŹNIĘTA

Wejście do nowej pracy, zmiana obowiązków zawodowych lub szukanie nowych obszarów, w których możesz ujawnić swoje talenty, sprawia, że ten okres jest bardzo uciążliwy i niepokojący. Waszym władcą jest Merkury, od 10 września w ruchu wstecznym – czas zmęczenia. W ciągu tygodnia lepiej podejmować się krótkoterminowych projektów i czynów, ponieważ te długoterminowe zabiorą ci dużo siły fizycznej i psychicznej, więc po prostu może nie wystarczyć chęci i energii, aby je zrealizować.

RAK

Jesteś pełen ambicji i determinacji, by zdobywać nowe wyżyny. Pod koniec tygodnia okaże się, że poprawimy sytuację finansową, dokonamy drogiego zakupu. Szczególne znaczenie mają zasoby – czas i energia poświęcona obszarom finansowym i biznesowym. Okoliczności zmuszą Cię do przyspieszenia procesów, które rozpoczęły się od dłuższego czasu, więc nie ma absolutnie czasu na odpoczynek. Pod względem zawodowym tydzień może stać się krokiem pośrednim, który będzie kolejnym krokiem w kierunku Twojego celu.

LEW

Być może będziesz musiał się wycofać, ocenić sytuację, zająć się różnymi sprawami organizacyjnymi. Stare koneksje, patronat wpływowych znajomych pomogą Ci odnaleźć swoje powołanie i awansować w karierze. Przedsiębiorcy będą musieli zwrócić się do prawników, aby rozwiązać problemy z dokumentami. Pracownik może wejść w konflikt z przełożonymi i w efekcie zacząć szukać nowego miejsca. Jeśli chodzi o ciebie, pamiętaj, że ten proces może potrwać kilka miesięcy, więc dobrze się zastanów, zanim zrezygnujesz.

PANNA

Sytuacja finansowa będzie stabilna przez cały miesiąc, jeśli zdążysz wykonać większość pracy przed 10 września, tj. przed ruchem regrogradacyjnym twojego władcy – Merkurego. Staraj się racjonalnie gospodarować środkami, a będziesz w stanie dokonać dużej akwizycji lub pojawi się szansa na efektywną inwestycję. Nie poddawaj się awanturniczym nastrojom – inwestuj tylko w sprawdzone projekty. Do końca tygodnia istnieje duże prawdopodobieństwo otrzymania dużych sum lub zwrotu długów.

WAGA

Nie przewiduje się jeszcze większych zmian w twoim życiu osobistym, ale poczujesz przeczucie przyjemnych wydarzeń. Małżeństwa będą musiały stale udowadniać swoją lojalność komplementami, prezentami, deklaracjami miłości. Nie zapomnij częściej okazywać swojej miłości partnerowi życiowemu. Samotni ludzie będą chcieli wrócić do poprzedniego związku, ale lepiej odmówić komunikacji z nieudaną miłością, w przeciwnym razie ta próba przyniesie tylko rozczarowanie.

SKORPION

Sprawy rodzinne pochłaniają całkowicie. Dzieci przyniosą wyjątkową radość, możesz w pełni cieszyć się rolą rodzica. Ale jednocześnie nie zapominaj o sobie i swoich osobistych potrzebach! Zwróć uwagę na stan swojego zdrowia, ponieważ. możliwe jest zaostrzenie chorób przewlekłych. Należy również unikać uczt, zwłaszcza tłustych potraw i alkoholu. Jeśli chodzi o biznes, to sfera zawodowa – wszystko rozwija się wolniej niż zwykle. Ale wtedy masz czas dla krewnych, bliskich.

STRZELEC

Nie bój się podejmować ryzyka, bądź otwarty na przyszłe zmiany – przyniosą tylko pozytywny nastrój! Nadchodzi dla Ciebie okres poważnych zmian, więc na początku tygodnia miej czas na dokończenie pracy, którą rozpocząłeś w minionym okresie. Czekają na Ciebie nowe ciekawe projekty, szkolenia, zaawansowane szkolenia, wyjazdy służbowe. Aktywna komunikacja pomoże Ci awansować w Twojej karierze. Będziesz zadowolony z wyników tygodnia, w sobotę i niedzielę będziesz mógł odpocząć.

KOZIOROŻEC

Podejmij dowolną pracę – to pomoże Ci znaleźć nowe źródła dochodu. Czas nawiązać nowe, dochodowe znajomości, które przydadzą się w Twojej karierze w przyszłości. Zapraszam do reklamowania swoich umiejętności i zdolności. Najlepszym sposobem na zwiększenie dochodów jest spieniężenie hobby. Być może nadszedł czas, aby zerwać relacje, które tylko przynoszą ból i otworzyć się na coś nowego. Dobry czas na podjęcie decyzji o wspólnym mieszkaniu dla par, które są ze sobą od dłuższego czasu.

WODNIK

Wiele wysiłku i uwagi zabiorą zainteresowania dzieci, ich nauka i rozwój, dyskusja z nimi o perspektywach na przyszłość. Okres ten nadaje się również na szczere rozmowy z ukochaną osobą. Nie ukrywaj problemów, mów o tym, co Cię martwi. Jeśli to nie pomoże w osiągnięciu konsensusu, lepiej zatrzymać się na chwilę i pobyć sam na sam ze sobą lub całkowicie przerwać błędne koło. Zajmij pozycję oczekiwania i nie zawracaj sobie głowy wybranym. Czas postawi wszystko na swoim miejscu.

RYBA

Osoby z przeszłości pomogą Ci uporać się z najtrudniejszymi sprawami, w tym problemami finansowymi. Zaufaj swojej intuicji przy wyborze jednej z opcji. Właściwy czas na wyjazd za granicę, poszukiwanie pracy i partnerstwo z obcokrajowcami. Możliwy jest dochód z najbardziej nieoczekiwanych źródeł, w tym różne płatności rządowe, premie, spłata długów, o których już zapomnieliśmy. Korzystny okres dla sfery romantycznej, do budowania relacji z bliskimi, małżonkiem, rodzicami, dziećmi.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.