pon.. paź 3rd, 2022

Magiczny dzień, w którym w najbardziej niesamowity sposób może się urzeczywistnić to, co innym razem wydaje się niezrozumiałe i nieosiągalne. Wielu odkryje magiczne – w tym psychiczne – zdolności. Już następnego dnia nie będzie po nich śladu, więc warto ich użyć, aby znaleźć brakującą rzecz, a także znaleźć osobę lub zwierzę.

Dziś, 2 września, przedstawiciele wszystkich znaków Zodiaku mogą poczuć się jak wróżki, ale trzech z nich dokona prawdziwych cudów.

Panna (22.08 – 23.09)

Bliźnięta mogą czuć pociąg do przepowiadania wydarzeń, które mają się wydarzyć w najbliższej przyszłości. Wystarczy, że spojrzą na osobę, aby powiedzieć, co ją czeka. Możliwe, że w ten sposób pomogą komuś zdecydować, co zrobić w konkretnym przypadku. Jedyne, czego w tej chwili nie należy robić, to zgłaszać ludziom negatywne prognozy.

Waga (24.09 – 23.10)

Waga niespodziewanie odkryje umiejętność znajdowania brakujących rzeczy. Najprawdopodobniej wszystko zacznie się od tego, że znajdą w domu przedmiot, którego szukali od dawna, ale bezskutecznie. Znalezisko okaże się cudem, a sami przedstawiciele znaku, po zasmakowaniu, odkryją o wiele więcej rzeczy, które przez długi czas uważano za beznadziejnie utracone.

Ryby (19.02 – 20.03)

Najdalej zajdą ryby – dziś będą w stanie odnaleźć zaginione zwierzęta, a nawet ludzi. Na przykład, jeśli ukochany pies sąsiada uciekł w nieznanym kierunku, nagle zobaczą jasny i wyraźny obraz tego, gdzie jest teraz ten zagubiony pies i doświadczą szczerego zaskoczenia, gdy go tam znajdą. To samo może przydarzyć się osobom, które od dłuższego czasu nie miały ze sobą kontaktu.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.