czw.. wrz 29th, 2022

Drużyna Erika ten Haaga w meczu finałowym 5. rundy mistrzostw Anglii pokonała na szosie Leicester City z wynikiem 1:0.

Zwróć uwagę, że główna gwiazda Manchesteru, Cristiano Ronaldo, ponownie znalazł się na ławce. 37-letni portugalski napastnik tylko raz wystartował w nowym sezonie Premier League dla Czerwonych Diabłów.

Jeśli chodzi o wynik, zwycięstwo dla gości przyniósł celny strzał Jadona Sancho , który zakończył się w 23. minucie konfrontacji. Co ciekawe, generalnie według statystyk Manchester United nie miał wymiernej przewagi, ale i tak klasa miała wpływ.

Jeśli chodzi o Ronaldo, to na boisku pojawił się w 68. minucie, zastępując Sancho.

Oto filmowa recenzja meczu Leicester z Manchesterem United.

Tym samym, pokonując Lisy, zespół Ten Haaga zdobył dziewięć punktów i wspiął się na piąte miejsce w tabeli Premier League. Dla „mankuńczyków” jest to trzecie zwycięstwo z rzędu. Po dwóch porażkach na starcie krajowych mistrzostw z Brighton (1:2) i Brentford (0:4), Manchesterowi udało się wygrać derby z Liverpoolem (2:1) i Southampton (1:0).

Z Leicester pozostał jeden punkt na ostatniej, 20. pozycji.

• W kolejnej rundzie Manchester United zdobędzie lidera Premier League Arsenalu, w którym gra Ukrainiec Ołeksandr Zinczenko. „Leicester” z kolei pojedzie odwiedzić „Brighton”. Oba spotkania odbędą się w niedzielę 4 września.

Przeczytaj także:

Pokonał legendę Manchesteru City: Holandia ustanowiła rekord liczby bramek w Premier League w rundach startowych

Do porażki dołączył z wynikiem 6:0: Ukrainiec strzelił w mistrzostwach Czech (wideo)

Juventus wygrał pewne zwycięstwo nad ukraińskim klubem w Serie A, Napoli niespodziewanie potknął się o przybysz