czw.. paź 6th, 2022

W Dzień Wiedzy muzycy z grupy zwycięzcy Eurowizji 2022 Kałusz Orkiestry pogratulowali wszystkim uczniom rozpoczęcia nauki, a także przypomnieli sobie lata szkolne.

Dzisiaj, 1 września, obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy. Niestety nie wszystkie ukraińskie dzieci w wieku szkolnym, w tym gwiezdne, spędzą go na Ukrainie.

Orkiestra Kałusza postanowiła pogratulować wszystkim Ukraińcom na początku jesieni. Lider zespołu Oleg Psyuk zauważył, że nadejdzie czas, kiedy ukraińscy uczniowie w końcu będą mogli odpowiednio świętować Dzień Wiedzy.

„Jak powiedział nasz prezydent, najważniejsze jest to, że mimo wojny rozpoczął się rok szkolny. Niech ta jesień będzie punktem zwrotnym i nadal przyniesie długo oczekiwane zwycięstwo w wojnie, a ukraińskie dzieci będą świętować początek rok szkolny po raz drugi offline wszyscy razem, w ukraińskich szkołach – powiedział Oleg Psyuk, lider Orkiestry Kałusza.

Swoją drogą muzycy zespołu wspominali swoje szkolne lata z okazji święta. Pokazali archiwalne zdjęcia zrobione jeszcze w szkole.

Solista Oleg Psyuk pokazał, jak na świątecznej kolejce wręczono mu dyplom, gdy był jeszcze bardzo młody.

Oleg Psyuk

Były frontman grupy Back Flip Sasha Tab , którego prawdziwe nazwisko brzmi Alexander Slobodyanik, pokazał archiwalne czarno-białe zdjęcie, które w ogóle nie wygląda jak on.

Sasza Tab

Sopilkar Tymofij Muzychuk pokazał zdjęcie, na którym ubrany w ukraiński strój ludowy występował na jakimś szkolnym święcie.

Timofey Muzychuk

Wokalista Beck, Johnn Dyvny , pokazał zdjęcie, na którym trzyma „Podkład”. Najprawdopodobniej muzyk poszedł do pierwszej klasy.

Johnny Dywny

Multiinstrumentalista Alexander Kondratyuk pokazał zdjęcie, na którym, podobnie jak Sasha Tab, w ogóle nie wygląda jak on.

Aleksander Kondratiuk

Multiinstrumentalista Witalij Dużik pokazał zdjęcie zrobione po ukończeniu szkoły.

Witalij Dużik

Przypomnijmy, że niedawno we Włoszech Orkiestra Kałusza wystąpiła w mieście Monopole na festiwalu Madonna della Madia, gdzie w przedstawieniu grupy wzięły udział ukraińskie dzieci-imigrantki, które tańczyły i śpiewały na scenie pod batutą Stefanii.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.