pon.. paź 3rd, 2022

Słynny pies pirotechniczny spotkał się z prezydentem Ukrainy w szkole Irpin.

Pies-saper Patron zamieścił na Instagramie zdjęcia, które zostały zrobione razem z Władimirem Zełenskim .

Prezydent i czworonożna maskotka Państwowego Pogotowia Ratunkowego wzięli udział w wykupieniu pierwszego charytatywnego znaczka pocztowego Ukrainy „Psy Patron”. Wydarzenie miało miejsce w jednej z ponownie otwartych szkół w Irpen po działaniach wojennych.

Zdjęcie: Patron psa na Instagramie

Wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży tych marek zostaną przeznaczone na zakup maszyn do rozminowywania.

Nabój w służbowej kamizelce z szewronem stał tuż na stole, na którym leżały pieczątki z jego wizerunkiem.

Zdjęcie: Patron psa na Instagramie

„Przyjechałem do dzieci w Irpinie i jak mi powiedziano, będzie kolejna dobra niespodzianka. Prezydent Ukrainy przyszedł o tej samej godzinie do tej samej szkoły, aby pogratulować dzieciom 1 września. , wraz z @igor.smelyansky, spłacają pierwszą pieczątkę charytatywną, na której mam mnie na sobie.

Święte kaczki! To było dla mnie tak nieoczekiwane i ekscytujące. Bo to nie jest kolejny piękny znaczek kolekcjonerski od @ukrposhta. Wraz z pocztówkami, kopertami i wszystkim innym z moim wizerunkiem powinna zebrać milion euro. A za ten milion dostaną fajną maszynę do rozminowywania dla Państwowego Pogotowia Ratunkowego. Możesz kupić znaczki online oraz w oddziałach Ukrposhta.

Zdjęcie: Patron psa na Instagramie

Teraz spotykam się z fanami na Majdanie i wtedy opowiem Wam dużo więcej o tym dniu. O szkole, która została doszczętnie zburzona i odbudowana w kilka miesięcy, odkąd stałam się psem dobrej woli, a proszę nie tylko o zbieranie ze mną znaczków, ale także o napisanie listu/wysłanie pocztówki z moim wizerunkiem do patronów z całego świata. Filatelistyczna liz dla wszystkich” – napisał Patron.

Zdjęcie: Patron psa na Instagramie

Przypomnijmy, że pies saperski pokazał swoją drużynę w sieci społecznościowej.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.