niedz.. wrz 25th, 2022

Rezonansowy incydent miał miejsce podczas US Open-2022 wokół młodej czeskiej tenisistki Sary Beylek.

16-letnia Czeszka rewelacyjnie pokonała kwalifikacje i po raz pierwszy w swojej karierze awansowała do głównego losowania turnieju wielkoszlemowego. Jednak główną uwagę dziennikarzy i publiczności przykuł niecodzienny moment po finale kwalifikacji US Open z udziałem Beylka.

Podczas świętowania zwycięstwa Sarah podeszła do swojego ojca i trenera, którzy obserwowali mecz na trybunach. Aby to uczcić, oboje poklepali tenisistkę po pośladkach, a ojciec też pocałował córkę w usta.

Wywołało to oburzenie na portalach społecznościowych, gdzie wielu uważało takie zachowanie mężczyzn za niedopuszczalne.

Sama tenisistka pospiesznie uspokoiła wszystkich, ponieważ nie widzi nic przestępczego w zachowaniu dwojga bliskich sobie osób. Jednocześnie zauważyła, że to się nie powtórzy.

„To była spontaniczna reakcja naszego zespołu. Ojciec jest ojcem, trenera znam od 8 roku życia. Szkoli mnie, masuje. Rozumiem, że może się to komuś wydawać nie do zaakceptowania. Wszystko już omówiliśmy i to się więcej nie powtórzy. Gdyby tylko coś takiego wydarzyło się w Czechach, nikt nawet nie zwróciłby na to uwagi. Ale ponieważ jesteśmy w USA, wszyscy komentują to, co się wydarzyło” – powiedział Beylek . Poczta.

Dodajemy, że nie było już okazji do gratulowania Sarze na US Open. W pierwszej rundzie Czech został pokonany i przestał walczyć w turnieju.

Przeczytaj także:

Serena Williams, 40 lat, bije drugie miejsce na świecie podczas ostatniego US Open

Ukraińska Snigur schowała rakietę na US Open po sensacyjnym triumfie nad byłą pierwszą rakietą świata

US Open: Ukraińcy Kalinina i Kostiuk synchronicznie przeszli do drugiej rundy, Curenko wyleciał z czwartej rakiety świata (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.