wt.. paź 4th, 2022

Prezenterka opublikowała archiwalne zdjęcie swojego syna Ivana w sieci społecznościowej.

Katya Osadchaya opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jej środkowy syn, 5-letni Iwan, siedzi przy biurku i coś pisze. Prezenter zauważył, że to zdjęcie pochodzi z zeszłego roku. A w przyszłym roku szkolnym jej syn będzie pierwszoklasistą.

„Zdjęcie z zeszłego roku, Ivasik nadal jest w swoim ulubionym przedszkolu, które było zamknięte na zawsze i do dziś nie znaleziono alternatywy.

Nasz pierwszy telefon jest za rok, a przyszły pierwszoklasista Iwan Gorbunow już owocnie się do niego przygotowuje” – napisała.

W poście Osadchaya życzyła również wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom siły do przezwyciężenia wszelkich trudności.

„Najbardziej przejmujący 1 września. Chcę życzyć wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom wielkiej siły w pokonywaniu wszelkich trudności. Teraz nie musisz się tylko uczyć lub uczyć, musisz chronić i chronić siebie. właściwe słowa we właściwym czasie, wszyscy potrzebujemy wsparcia, a zwłaszcza dzieci. Niech ten rok akademicki będzie rokiem zwycięstwa” – napisała Katia.

Przypomnijmy, wcześniej Osadchaya pokazała piękne zdjęcia ze swojej rodzinnej sesji zdjęciowej. Na zdjęciach pojawiła się gwiazda matki ze swoimi synami – Ivanem i Danilem.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.