czw.. paź 6th, 2022

W dniu otwarcia obejrzała film „Biały szum” w reżyserii Noaha Baumbacha.

Greta Ferro to modelka, aspirująca aktorka i po prostu stylowa Włoszka, o której mówi już cały świat. Dziewczyna po raz pierwszy zwróciła na siebie uwagę rolą w serialu „Made in Italy”, poświęconym modzie, a także regularnie pojawia się na głównym festiwalu filmowym w Europie, pokazując swoje piękne obrazy.

W tym roku marka Armani była szczególnie popularna wśród gwiazd, a Greta również postanowiła dać jej pierwszeństwo. Aktorka wyszła w dniu otwarcia 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji w luksusowym i oczywiście odważnym wyglądzie z kolekcji 2016.

Suknia Grety została uszyta z dwóch rodzajów materiału – przezroczystej siateczkowej góry oraz ciężkiej czarnej aksamitnej spódnicy z baskinką i trenem. Górna część sukienki również posiadała elementy ozdobne: rękawy były wyszywane koralikami, a na piersiach również czarny haft koralikowy.

Greta Ferro / Zdjęcie: Getty Images

Swoje piękne kręcone włosy ułożyła w wysoką i lekko rozczochraną fryzurę, a kokardę uzupełniła makijażem i długimi kolczykami.

Nawiasem mówiąc, Greta jest również twarzą urody Armaniego, więc najprawdopodobniej nie bez powodu wybrała tę markę na tak ważny wygląd. Zauważ, że również w tym roku w Armani Tessa Thompson i Valentina Sampaio błyszczały na torze.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.