niedz.. wrz 25th, 2022

Pojedynek spojrzeń niezwyciężonego Amerykanina Floyda Mayweathera z Japończykiem Mikuru Asakurą został skandalicznie przerwany przez jednego ze strażników.

Były mistrz świata w pięciu kategoriach wagowych Floyd Mayweather odbędzie pokazową walkę z japońskim zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą. Wydarzenie odbędzie się 25 września pod auspicjami Rizin w Saitama w Japonii.

W środę 31 sierpnia rywale rozegrali tradycyjny pojedynek poglądów w przeddzień walki.

W pewnym momencie, aby wzbudzić zainteresowanie opinii publicznej takim przedstawieniem, ochroniarz Floyda niespodziewanie interweniował w pojedynek. Odepchnął Asakurę od swojego szefa. Co ciekawe, Japończycy dość spokojnie zareagowali na tę sztuczkę strażnika, co wskazuje, że można było to wcześniej zaplanować.

Ostatnia walka Amerykanina to pojedynek z popularnym blogerem Loganem Paulem, który niespodziewanie zakończył się remisem . Odbyła się ona w połowie 2021 roku i trwała wszystkie osiem rund.

Co ciekawe, w maju Floyd wszedł na ring przeciwko swojemu byłemu partnerowi sparingowemu Donowi Moore’owi. Walka trwała przez wszystkie zaplanowane osiem rund: w ostatniej rundzie Mayweather powalił przeciwnika, ale wynik i zwycięzca walki nie zostały ogłoszone.

Przeczytaj także:

„Wszyscy już się zgodzili”: pojawiły się nowe szczegóły megawalki o tytuł „absolutnego” Usyka – Furia

Trener Joshua opowiedział, co działo się w szatni jego oddziału po porażce w rewanżu z Usykiem

Amerykanin, marzący o zbliżeniu się do Usyka, zniszczył przeciwnika przez nokaut (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.