czw.. wrz 29th, 2022

Piosenkarka MamaRika była oburzona komentarzami hejterów o jej trasie z mężem w Europie.

Pewnego dnia MamaRika i jej mąż Sergey Sereda pojechali do Europy, aby zorganizować kilka imprez charytatywnych. Jednak od razu napotkali falę pytań, gdy mężczyzna artysty przekroczył granicę.

Na swoim Instagramie performerka od razu wyjaśniła, że Siergiej wyjechał z kraju nie łamiąc prawa . Hejterzy wciąż nie przestali obwiniać gwiezdnej rodziny o oszustwo. Aby raz na zawsze postawić kropkę nad „i”, MamaRika nagrała apel do swoich wrogów.

„Uwierz mi, bardzo trudno jest jeździć z rocznym dzieckiem, pokonując tysiące kilometrów dziennie, żyjąc w nieznanych warunkach, wydając własne pieniądze, bo nie każdy organizator blokuje banalne rzeczy codziennego użytku, takie jak benzyna, noclegi, itd. I to wszystko po to, żeby zebrać choć trochę funduszy dla naszych żołnierzy, którzy teraz idą do piekła, bo to jest nasz front i tu jesteśmy teraz jak najbardziej użyteczni – powiedział wokalista.

MamaRika / Zdjęcie: instagram.com/mamarika_official

Ponadto performer zachęcał wszystkich komentatorów, aby najpierw przeanalizowali, co zrobili, aby wygrać, a następnie napisali obraźliwe wiadomości.

MamaRika pokazała również pokój, w którym musiała spędzić noc z synem i mężem w Warszawie.

„Mieszkanie, w którym dobrzy ludzie pozwolili nam mieszkać w Warszawie. Jesteśmy im za to nieskończenie wdzięczni. Tak „odpoczywamy” w Europie! Mam nadzieję, że temat jest zamknięty” – podpisał fotografię.

MamaRika pokazała mieszkanie, w którym spędziła noc w Warszawie / Zdjęcie: instagram.com/mamarika_official

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.