niedz.. wrz 25th, 2022

Piosenkarka Kamaliya opowiedziała, dlaczego rosyjski wykonawca Kirkorov ma takie stanowisko w sprawie wojny na Ukrainie.

Performerka Kamaliya była kiedyś dobrymi przyjaciółmi z gorącym wielbicielem Putina Philipa Kirkorova .

Śpiewacy wydali wspólne kompozycje, razem koncertowali. Kiedy Rosja zaczęła ostrzeliwać ukraińskie miasta, Kamaliya czekała na wsparcie swojego starego towarzysza. Artysta pisał do niego wiadomości, dzwonił, ale nie otrzymał odpowiedzi. Ponadto Putinista zablokował celebrytę.

Kamaliya i Philip Kirkorov / Zdjęcie: ZhVL

„Zacząłem pisać, próbowałem zadzwonić, ale to wszystko było bezużyteczne. Wydawało się, że zatonął w wodzie. Myślę, że po prostu dodał mnie do„ czarnej listy ”. Chociaż byliśmy przyjaciółmi, śpiewaliśmy razem, występowaliśmy, podróżowaliśmy oboje w Izraelu i Rosji, w Wielkiej Brytanii i Ameryce” – powiedziała gwiazda w wywiadzie dla Rostyslove Production.

Kamaliya jest jednak przekonana, że Kirkorov wie, co się dzieje i nie popiera wojny. Rosjanin chwali okupantów i koncertuje dla nich, aby jeszcze raz zadowolić Putina, od którego jest bardzo zależny.

Filip Kirkorow

„Wydaje mi się, że w środku ma zupełnie inne zdanie. Ale żeby zadowolić swojego pana, mówi to, co miło słyszeć jego mistrza Putina. Jest od niego bardzo zależny” – przekonuje artysta.

Przypomnijmy, że kiedyś z Kirkorowem przyjaźniła się także inna ukraińska artystka Olya Tsibulskaya. Gwiazda jest urażona, że nawet wtedy nie widziała , jakim był człowiekiem.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.