niedz.. wrz 25th, 2022

W tym roku najmłodsza córka gwiazdy studia Kvartal 95, Jewgienij Koshevoy, poszła do drugiej klasy, a najstarsza do dziewiątej klasy.

Dzień Wiedzy dla ukraińskich dzieci w wieku szkolnym, z powodu wojny rozpętanej przez Rosję, okazał się nie taki, jak by sobie tego życzyli.

Z powodu działań wojennych w szkołach nie odbywały się uroczystości, jak zwykle. Jednak showman Jewgienij Koshevoy i jego żona Ksenia zabrali swoje córki do szkoły.

Nawiasem mówiąc, Varvara idzie w tym roku do dziewiątej klasy, a Serafima do drugiej. Dziewczynki chodziły do szkoły nie za granicą, ale na Ukrainę.

Na swoim Instagramie showman pokazał, jak zabierał córki do szkoły z żoną. 1 września Jewgienij założył haftowaną koszulę w kolorze khaki, Ksenia jasny garnitur, Serafima czerwoną sukienkę, a Varvara czarną obcisłą.

Jewgienij Koshevoy z żoną i córkami / Zdjęcie: instagram.com/evgenii.koshevoi

„Klasy 2 i 9-1. I pierwszego września. Szczęśliwy Dzień Wiedzy” – pogratulował fanom Koshevoy.

Przypomnijmy, że w tym roku pierwszy września dla uczniów i studentów nie będzie taki, jak chcieliby to widzieć. Z powodu wojny na pełną skalę na Ukrainie wielu rodziców wywiozło swoje dzieci za granicę. Redaktorzy strony TSN.ua oferują możliwość sprawdzenia , gdzie iw jakim kraju będą studiować córki i synowie celebrytów.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.