czw.. wrz 29th, 2022

Dzień jest idealny do pracy nad błędami: ponownej oceny myśli, impulsów i działań, które same się nie usprawiedliwiają.

Jest możliwe – i konieczne – porzucenie minionych złudzeń i wyznaczenie nowego – poprawnego – kursu na najbliższą przyszłość. Jest to również dobry czas na przebudowę domu, a przynajmniej zmianę aranżacji mebli: możesz zacząć aktualizować swoje życie nawet przy tak prostych zmianach.

Baran (21.03 – 20.04)

Horoskop na 2 września dla Barana

Intuicja, która rzadko daje się odczuć przedstawicielom Twojego znaku, tym razem prześcignie samą siebie – da właściwe wskazówki i pomoże uniknąć irytujących błędów.

Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Horoskop na 2 września dla Byka

Rozpoczęte w tym dniu projekty obiecują szybko przynieść oczekiwany rezultat, zarówno moralny – w postaci zaspokojonej dumy, jak i materialny – w postaci godziwych opłat – właściwości.

Bliźnięta (22.05 – 21.06)

Horoskop na 2 września dla Bliźniąt

Ważne jest, aby nie przegapić okazji, które da ten dzień, w przeciwnym razie powtórzenie tak korzystnego zbiegu okoliczności będzie musiało czekać bardzo długo.

Rak (22.06 – 22.07)

Horoskop na 2 września dla Raka

Pomimo tego, że towarzyskość nie jest twoją najmocniejszą stroną, to w rozmowach i sporach narodzi się prawda, której potrzebujesz, dlatego niezwykle ważne jest, aby nie ignorować żadnych listów i telefonów.

Lew (23.07 – 21.08)

Horoskop na 2 września dla Lwowa

Nie powinieneś podejmować ważnej decyzji dotyczącej swojego życia osobistego: pod wpływem negatywnych emocji możesz nieodwracalnie zrujnować swój związek z ukochaną osobą.

Panna (22.08 – 23.09)

Horoskop na 2 września dla Panny

Będziesz miał dużą szansę na „zamknięcie” poprzedniego etapu życia i rozpoczęcie nowego – co najważniejsze, nie zapomnij przeprosić tych, którzy zostali niezasłużenie obrażeni – stare długi będą cię uparcie cofać.

Waga (24.09 – 23.10)

Horoskop na 2 września dla Wagi

Będzie można w końcu dokonać zmian w swoim życiu, o których myślałeś od dawna, ale do tej pory bezskutecznie – na przykład przenieść się do nowej pracy: warunki do tego będą jak najbardziej sprzyjające.

Skorpion (24.10 – 22.11)

Horoskop na 2 września dla Skorpiona

Dzień będzie okazją nie tylko do wykrycia problemu, który nie pozwala na rozwój zawodowy, ale także do wyeliminowania go – w odpowiednim czasie i, jak mówią, do korzeni.

Strzelec (23.11 – 21.12)

Horoskop na 2 września dla Strzelca

Pamiętaj: nie ma nic złego bez dobra – najważniejsze jest porzucenie stereotypów i spojrzenie na to, co się dzieje z nowego – niezwykłego – punktu widzenia.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Horoskop na 2 września dla Koziorożca

Dziś nie oczekuje się wielkich osiągnięć zawodowych, dlatego zaleca się skupienie na drobiazgach, które z jakiegoś powodu nie zostały wcześniej ukończone.

Wodnik (21.01 – 18.02)

Horoskop na 2 września dla Wodnika

Nie powinieneś odpychać osoby, która chce się z tobą pogodzić: bez względu na to, jak wielka jest jego wina, pamiętaj, że szczerze żałował za swój niestosowny czyn i chce się wyspowiadać.

Ryby (19.02 – 20.03)

Horoskop na 2 września dla Ryb

Sensowne jest zstąpienie z niebios, w których zwykle wznosisz się na ziemię, i zwracaj uwagę na bliskich ci ludzi – przyjaciół i krewnych, zwłaszcza starszych.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.