niedz.. wrz 25th, 2022

Ukraińska artystka alyona alyona podzieliła się sekretem swojej niesamowitej utraty wagi.

Piosenkarka alyona alyona niedawno zszokowała wiadomość, że straciła 20 kilogramów i pokazała zdjęcie, jak wygląda jej sylwetka.

W „Snidance z 1+1” gwiazda podzieliła się sekretem swojej ekstremalnej utraty wagi. Ogólnie celebrytka zaczęła tracić na wadze na początku roku. Artystka odmówiła jedzenia wielu produktów i jeszcze przed rozpoczęciem inwazji na pełną skalę schudła 10 kilogramów. Po 24 lutego gwiazda schudła kolejne 10 kilogramów.

„Pod koniec stycznia pojechałem do Truskawca, gdzie odmówiłem wielu produktów. Być może na początku inwazji na pełną skalę zrzuciłem już pierwsze 10 kilogramów, a za to cały czas kolejne 10 kg” wspólne celebryci.

alyona alyona schudła 20 kilo

Ogólnie rzecz biorąc, alyona alyona nie planuje być cienka. Gwiazda przyznała, że planuje schudnąć trochę więcej na Nowy Rok. Artystka robi to, aby nie zaszkodzić zdrowiu.

„Planuję schudnąć o wiele więcej do Nowego Roku. Dlaczego tak jest – chcę, żeby było dla mnie trochę łatwiej. Ale nie planuję stać się super chudy, to nie jest moja droga” – dodała gwiazda .

Każdego dnia widzowie „Snidanki Z 1+1” czekają na aktualne wiadomości, porady specjalistów, włączenie gwiazd i Ukraińców, którzy robią wszystko dla zwycięstwa Ukrainy. Nie przegap projektu codziennie od 07:00 do 10:00, a w weekendy od 8:00 do 10:00 na kanale TET, a także na YouTube. Program można również obejrzeć na internetowej platformie telewizyjnej Kyivstar TV.

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.